Utylizacja gaśnic i proszku gaśniczego

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dowiedz się więcej między innymi o utylizacji gaśnic i proszku gaśniczego, a także o tym zamówić transport z odbiorem zużytych gaśnic.

Jeśli termin ważności gaśnicy dobiega końca, to nie możesz butli wyrzucić do zwykłego pojemnika na odpady komunalne.

Przeterminowany, pusty lub uszkodzony zbiornik gaśnicy może stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia człowieka oraz środowiska naturalnego naszej planety.

NIE RYZYKUJ! Przekaż do NEW TECH LAB przeterminowaną, pustą lub uszkodzoną gaśnicę. Zadbaj o własne bezpieczeństwo oraz czyste środowisko naturalne.
Przeterminowany lub uszkodzony chemicznie proszek gaśniczy może stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego naszej planety, dlatego nie wyrzucaj proszku gaśniczego do zwykłego pojemnika na odpady komunalne.

NIE RYZYKUJ! Przekaż do NEW TECH LAB przeterminowany lub uszkodzony chemicznie proszek gaśniczy.

Zadbaj o własne bezpieczeństwo oraz czyste środowisko naturalne naszej planety.
Jeśli nie dysponujesz odpowiednim pojazdem oraz nie posiadasz pozwolenia na przemieszczanie odpadów gaśniczych, skontaktuj się z nami i zamów transport.

Zapewnimy Tobie oraz Twojej firmie szybką i wygodną usługę odbioru odpadów gaśniczych, zgodnie z wymogami i pozwoleniami na przemieszczanie odpadów gaśniczych.
Skip to content