Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dowiedz się więcej między innymi o utylizacji gaśnic i proszku gaśniczego, a także o tym zamówić transport z odbiorem zużytych gaśnic.

Jeśli termin ważności gaśnicy dobiega końca, to nie możesz butli wyrzucić do zwykłego pojemnika na odpady komunalne. Przeterminowany, pusty lub uszkodzony zbiornik gaśnicy może stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia człowieka oraz środowiska naturalnego. NIE RYZYKUJ! Przekaż do NEWTECHLAB przeterminowaną, pustą lub uszkodzoną gaśnicę. Zadbaj o własne bezpieczeństwo oraz czyste środowisko naturalne.
Przeterminowany lub uszkodzony chemicznie proszek gaśniczy może stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego, dlatego nie wyrzucaj proszku gaśniczego do zwykłego pojemnika na odpady komunalne. NIE RYZYKUJ! Przekaż do NEWTECHLAB przeterminowany lub uszkodzony chemicznie proszek gaśniczy. Zadbaj o własne bezpieczeństwo oraz czyste środowisko naturalne.
Jeśli nie dysponujesz odpowiednim transportem oraz pozwoleniami na przemieszczanie odpadów gaśniczych, skontaktuj się z nami lub zamów transport przez naszą stronę internetową. Zapewnimy Tobie oraz Twojej firmie szybką i wygodną usługę odbioru odpadów gaśniczych, zgodnie z wymogami i pozwoleniami na transport odpadów gaśniczych.