NEWTECHLAB


we are help the world be a better place

NewTechLab jest innowacyjną firmą, wykorzystującą wieloletnie doświadczenie w przemyśle gaśniczym oraz w zastosowaniu proszków gaśniczych ABC w wielu sektorach przemysłu i współpracuje z Klientami z całej Europy.

Magazyn główny NewTechLab i punkt odbioru odpadów gaśniczych, znajduje się w Skawinie przy ul. Majdzika 15, w niedalekiej odległości od krakowskiego lotniska w Balicach.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, NewTechLab poddaje w całości procesowi utylizacji gaśnice różnego typu, z pełnym poszanowaniem prawa o ochronie środowiska oraz wedle norm obowiązujących w Polsce, jak i w Europie.

NewTechLab prowadzi działalność na podstawie wydanej decyzji przez Starostę Krakowskiego oraz Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, zezwalającej na transport, utylizację oraz recykling odpadów gaśniczych. Zgodnie z obowiązującym polskim prawem o odpadach, NewTechLab posiada indywidualny numer rejestrowy BDO i wykorzystuje system online do przekazywania kart odpadów.

NUMER  BDO:  000141354

RECYKLING, PRODUKCJA, UTYLIZACJA

PROFESJONALNE USŁUGI
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

ODBIÓR ODPADÓW GAŚNICZYCH

ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ E-MAIL
ZAMÓW ODBIÓR ODPADÓW GAŚNICZYCH

Skontaktuj się z namifirma@newtechlab.pl


PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK
8:00 – 16:00+48 571 288 492


Business Development Manager / Sales Department
PL / ENkrzysztof.witowski@newtechlab.pl


BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER / SALES DEPARTMENT
PL/EN
NASZ CEL

 

Dążymy do osiągnięcia równowagi między biznesem, a ochroną środowiska naturalnego, stosując zasady zrównoważonego rozwoju we wszystkich aspektach gospodarowania odpadami gaśniczymi. Inwestujemy we własny program badawczo – rozwojowy oraz w nasze innowacyjne produkty, a za priorytet polityki NEWTECHLAB uważamy regułę „Recykling i Ochrona Środowiska – Ocal Planetę i Środowisko Naturalne”.

Ograniczając ilość odpadów gaśniczych i przekazując je do NEWTECHLAB, wniesiesz ogromny wkład w ochronę naszego środowiska naturalnego.
Utylizujemy wszystkie typy gaśnic oraz proszek gaśniczy typu ABC.
Zapraszamy do współpracy.
Zamów przez stronę internetową lub zadzwoń i zaplanuj odbiór odpadów gaśniczych.
Zapamiętaj ! ! !
Przeterminowane, puste lub uszkodzone gaśnice, są odpadami niebezpiecznymi i zawierają środki chemiczne, które mogą zagrażać zdrowiu lub życiu człowieka.
Tego rodzaju odpady, nie mogą być wyrzucane do zwykłego pojemnika na odpady komunalne lub bezpośrednio do środowiska naturalnego.
Przekaż odpady gaśnicze do NEWTECHLAB.
NEWTECHLAB pomaga i wspiera wszystkich swoich Klientów w transporcie, przekazywaniu, zbieraniu i utylizacji odpadów gaśniczych.
Priorytetem firmy jest zadowolenie naszych klientów
oraz realizacja usług na najwyższym poziomie.

Skip to content