Za nami kolejna edycja WORLD CUP Katowice Internationals, która odbyła się w dniach 15-16 czerwca. Wydarzenie zgromadziło na boiskach Ośrodka Sportowego przy ulicy Asnyka drużyny piłkarskie z aż 24 krajów! Firma NEW TECH LAB także miała swój udział w sportowej rywalizacji i emocjach jaki im towarzyszyły poprzez wsparcie i sponsoring reprezentacji Włoch! 

Zaangażowanie w tego typu przedsięwzięcia to promowanie wartości, które sprawiają, że wszyscy stajemy się lepsi w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Walka fair play, dążenie do celu, szacunek do przeciwnika, to wszystko sprawia, że otwieramy się na innych, ale także na nasz własny rozwój. To niezwykle ważne wartości w sporcie i w biznesie. 

Zespół NEW TECH LAB gratuluje wszystkim drużynom udziału w mistrzostwach, a także osiągniętych sukcesów. W sposób szczególny dziękujemy za współpracę i niesamowitą walkę piłkarzom reprezentacji Włoch, którzy dostarczyli nam podczas WORLD CUP Katowice Internationals szczególnych emocji. To także dobry przykład jak walczyć do końca, nawet wtedy, kiedy jest bardzo ciężko. 

Po pierwszym dniu rywalizacji, reprezentacja Włoch zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie 2. Podczas rozgrywek finałowych w pierwszym meczu pokonała, po zaciętym boju, reprezentację Algierii 3:2. Przechodząc do 1/8 finału Włosi zmierzyli się z drużyną Uzbekistanu, która ostatecznie wygrała 0:2. 

Jeszcze raz gratulujemy Organizatorom oraz wszystkim Uczestnikom WORLD CUP Katowice Internationals! 

Skip to content