6 grudnia w Krakowskim Parku Technologicznym odbyła się konferencja pn. „Doing Business in Italy”. W spotkaniu organizowanym przez Centrum Business in Małopolska wziął udział CEO i założyciel NewTechLab Silvio Bucci. Konferencja jest przestrzenią dla firm zainteresowanych rozwojem relacji biznesowych na rynku włoskim oraz okazją do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami.

– Od kilku lat z powodzeniem współpracujemy z włoskimi firmami i rozwijamy innowacje poprzez wspólne przedsięwzięcia. Jako firma z obszaru zielonych technologii wiemy jak ważne jest budowanie relacji z Partnerami biznesowymi, zwłaszcza na rynku włoskim, który jest wiodącym jeśli chodzi o obszar ochrony przeciwpożarowej – mówi CEO NewTechLab Silvio Bucci. 

Konferencję otworzyli Elisabetta Caprino, Dyrektor Zarządzająca Włoskiej Izby Handlowo-Przemyślowej w Polsce oraz Józef Gawron, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego. Dzięki zaproszonym prelegentom uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się więcej o wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla polskich przedsiębiorców, o tym jak zaistnieć na rynku włoskim i na co zwrócić szczególną uwagę w relacjach biznesowych, a także o spedycji i transporcie we współpracy gospodarczej z firmami z Półwyspu Apenińskiego. 

Organizatorem wydarzenia było Centrum Business in Małopolska, a patronat honorowy nad konferencją objął Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego.

Skip to content