Co wydarzy się za kilka lat jeśli nie zadbamy o środowisko naturalne? Jaka będzie nasza przyszłość jeśli nadal będziemy uważać, że w pojedynkę nic nie możemy zrobić, a wszystko zależy od dużych firm i organizacji? Czas na działanie jest coraz krótszy, dlatego w New Tech Lab mamy świadomość jak ważna jest ochrona środowiska i rozwijanie zielonych technologii. To nie tylko kwestia rozwoju naszej firmy, ale budowanie przyszłości dla kolejnych pokoleń. 

Wszyscy wiemy jak ważne jest świeże powietrze, czysta woda i dobry klimat wokół nas. Aby jednak było to możliwe, każdy z nas musi wykonać swoją pracę, niezależnie od tego kim jesteśmy i czym na co dzień się zajmujemy. Nasza odpowiedzialność indywidualna powinna także przekładać się na odpowiedzialność, która spoczywa także na firmach, od tych najmniejszych, aż po duże korporacje.  

W New Tech Lab bardzo poważnie podchodzimy do tematu ochrony środowiska i opieramy naszą działalność na przekonaniu, że przywracanie produktów do ponownego wykorzystania w obiegu zamkniętym gospodarki ma ogromny sens. To dlatego na co dzień zajmujemy się dwoma kluczowymi działaniami: 

  • odbiorem i utylizacją odpadów gaśniczych,
  • produkcją regenerowanego proszku gaśniczego ABC NTL30.

We wszystkich naszych działaniach dążymy do obniżenia wpływu na środowisko naturalne, czego potwierdzeniem jest uzyskany dla regenerowanego proszku gaśniczego NTL30 zielony certyfikat holenderskiego Keurmerk Intituut. Oznacza to, że nasz produkt jest w pełni ekologiczny. Również wszelkie procesy dotyczące odbioru i utylizacji odpadów gaśniczych są organizowane w taki sposób, aby wspierać ochronę środowiska. 

Zaczynając od nas samych budujemy świadomość i przestrzeń do rozwoju zielonych technologii. Podejmujemy również współpracę ze sprawdzonymi Partnerami biznesowymi, którzy kierują się podobnymi wartościami jak New Tech Lab. Jednocześnie zapraszamy wszystkie firmy, instytucje i podmioty publiczne, które posiadają odpady gaśnicze i szukają rzetelnego partnera biznesowego, także do realizacji długoterminowych zleceń. Razem możemy sprawić, że nasza przyszłość będzie lepsza, a świat wokół znacznie piękniejszy. 

Skip to content