Rozwijanie działalności biznesowej NewTechLab to aktywność na wielu płaszczyznach. Jednym z kluczowych elementów jest utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów. Jednak patrząc szerzej, dbamy także o zrównoważony rozwój, który ma duży wpływ na ochronę środowiska naturalnego. To szczególne zobowiązanie wobec planety i inwestycja w przyszłość naszych dzieci. Aby wszystkie te elementy mogły ze sobą współgrać, potrzebna jest edukacja. Dlatego powołaliśmy do życia NewTechLab Academy. 

Nasza działalność w obszarze ochrony przeciwpożarowej to duże zobowiązanie wobec naszych Klientów, ale także społeczna odpowiedzialność biznesu, która sprawia, że jako firma chcemy przekazywać wiedzę również z obszaru ochrony środowiska naturalnego. Uważamy, że jest to w dzisiejszych czasach szczególnie ważny temat, który pozwoli nam budować wspólną, zieloną przyszłość. 

Oprócz naszych celów biznesowych już od dłuższego czasu mocno stawiamy akcenty na działalność edukacyjną. Dzielimy się naszą wizją prowadzenia biznesu w ramach gospodarki w obiegu zamkniętym, promujemy właściwą i profesjonalną utylizację odpadów gaśniczych, ale podkreślamy też jak ważne jest rozwijanie wspólnej świadomości ekologicznej. Dzięki temu wszyscy razem możemy wiele wokół nas zmienić i zadbać, aby nasza planeta mogła złapać głęboki oddech. 

Jako firma powołaliśmy do życia NewTechLab Academy, dzięki której edukację traktujemy jako część naszej działalności. Niezależnie czy podejmujemy współpracę z nowymi kontrahentami, czy otwieramy nowe kierunki rozwoju biznesowego, zawsze przekazujemy wiedzę o tym jak działamy, w jaki sposób wykorzystujemy zielone technologie, a także co możemy wspólnie zrobić, abyśmy dookoła siebie mieli czyste środowisko naturalne. 

NewTechLab Academy to także okazja, aby przekazywać wiedzę o zielonych technologiach młodemu pokoleniu. Dlatego jako firma jesteśmy otwarci i gotowi również do wspierania edukacji ekologicznej poprzez współpracę z instytucjami i placówkami szkolnymi. To właśnie młode pokolenie jest naszą przyszłością i warto inwestować w jego rozwój edukacyjny. 

Pierwsze spotkania NewTechLab Academy już za nami. Jedno z nich odbyło się w Mediolanie. To właśnie tam Silvio Bucci, prezes naszej firmy, miał możliwość przedstawić najważniejsze założenia profesjonalnej utylizacji odpadów gaśniczych podczas spotkania z partnerami NewTechLab. Pokazując jak działa właściwa utylizacja odpadów gaśniczych, promujemy dobre praktyki w biznesie i potwierdzamy, że zielone technologie, to nie tylko nasza przyszłość, ale także przestrzeń dynamicznego rozwoju. 

Dzieląc się wiadomością o powstaniu NewTechLab Academy, zapraszamy do współpracy edukacyjnej, która pozwoli docierać do jeszcze szerszej grupy osób, w tym także do przedsiębiorców czy lokalnych społeczności. Od teraz edukacja staje się częścią naszej misji rozwoju firmy NewTechLab. 

Skip to content