Działalność NewTechLab w branży ochrony przeciwpożarowej to wiele ważnych aspektów, na których opiera się wizja naszego biznesowego rozwoju. Oprócz zielonych technologii i ochrony środowiska naturalnego, do naszych najważniejszych celów należy także utrzymanie najwyższej jakości produktów, które sprzedajemy naszym Klientom.  

Jakość to jeden z kluczowych elementów naszej działalności i z pewnością element, który wyróżnia nas w branży ochrony przeciwpożarowej. Oferując nasze produkty Klientom w Polsce i w Europie chcemy mieć pewność, że są najwyższej jakości i pozwalają nie tylko zaspokajać zapotrzebowanie rynkowe, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego, oraz są częścią gospodarki w obiegu zamkniętym.

Nasze zobowiązanie dotyczące wysokiej jakości produktów NewTechLab realizujemy na wiele sposobów. W obszarze regeneracji proszku gaśniczego stawiamy na rzetelną analizę materiału. Posiadamy nowoczesne laboratorium, które pozwala na przeprowadzanie szczegółowej analizy składu chemicznego proszków gaśniczych. Korzystamy również z doświadczenia zewnętrznych, akredytowanych laboratoriów, gdzie dodatkowo wykonujemy badania porównawcze potwierdzające spełnianie normy EN615. 

Ważnym elementem utrzymania jakości regenerowanego proszku gaśniczego jest kontrola każdej wyprodukowanej partii. Nasi pracownicy w sposób szczególny dbają o właściwe parametry i charakterystyki materiału, które potem decydują o odpowiednim poziomie bezpieczeństwa w warunkach ochrony przeciwpożarowej. 

Bez wątpienia bazą naszych działań jest nowoczesna technologia i zaawansowane urządzenia, które pozwalają na regenerację zużytego proszku gaśniczego oraz przygotowanie go według określonych parametrów chemicznych. Dzięki zaawansowanej technologii NewTechLab produkuje regenerowany proszek ABC nadający się do uniwersalnego zastosowania. Jednocześnie proszek gaśniczy NTL30 nie zawiera PFAS i jest w pełni zgodny z normą EN615.

Jako firma zadbaliśmy, aby nowoczesna technologia była również zielona, a zatem aby w maksymalnym stopniu pozwalała wykorzystywać potencjał ekologicznego aspekt naszej działalności. Chcemy być firmą dającą dobry przykład innym, ale też bierzemy na siebie odpowiedzialność wynikająca z dbania o środowisko naturalne w ramach prowadzonej działalności biznesowej. 

Skip to content