Twoja firma posiada stare, zużyte gaśnice przeznaczone do utylizacji? Skontaktuj się z nami, a my odbierzemy je od Ciebie i we właściwy sposób zutylizujemy. W ten sposób razem zadbamy o ochronę środowiska, a Twoja firma dołączy do grona Partnerów NewTechLab.

Główny obszar działalności NewTechLab to utylizacja gaśnic oraz utylizacja proszku gaśniczego. Zajmujemy się również produkcją regenerowanego proszku gaśniczego NTL30, który nie zawiera PHAS, jest zgodny z normą EN615, a ponadto posiada zielony certyfikat jakości holenderskiego Keurmerk Instituut.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która ma technologiczne możliwości, aby niemal w całości poddać recyklingowi odpady gaśnicze z wykorzystaniem zielonych technologii. Nasze cele realizujemy w ramach idei poszanowania środowiska naturalnego i przestrzegając obowiązujące w tym obszarze przepisy.

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy, instytucje i podmioty publiczne, które posiadają odpady gaśnicze i szukają rzetelnego partnera biznesowego, także do realizacji długoterminowych zleceń. Zapewniamy szybką i wygodną usługę odbioru odpadów gaśniczych, zgodnie z wymogami pozwoleniami na przemieszczanie tego typu odpadów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, także poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY:

  • tel. kom. +48 571 288 492
  • firma@newtechlab.pl
Skip to content