To propozycja dla osób i firm z Małopolski, a naszą ofertę przedłużamy do końca czerwca! W tym czasie w NEW TECH LAB w Skawinie możesz BEZPŁATNIE zutylizować przeterminowane gaśnice proszkowe ABC do maksymalnej ilości 200 kg. Nasza promocja nie dotyczy zużytego proszku gaśniczego.

Edukacja i świadomość, że odpady gaśnicze mogą szkodzić nam i środowisku naturalnemu są bardzo ważne. Dlatego NEW TECH LAB angażuje się w działania, które mają na celu podnosić wiedzę w tym zakresie. 

– To nasze zobowiązanie, aby dzielić się naszą wiedzą i zachęcać nie tylko firmy, ale również osoby prywatne do tego, aby oddając przeterminowane gaśnice do NEW TECH LAB, wspólnie dbać o ekologię i przestrzeń, w której żyjemy – mówi prezes Silvio Bucci. 

Już na początku nowego roku informowaliśmy o promocji na utylizację zużytych gaśnic ABC i możliwości bezpłatnego przekazania przeterminowanych gaśnic do ilości 200 kg w magazynie naszej firmy w Skawinie przy ul. Majdzika 15. Oferta jest aktualna w przedłużonym do końca czerwca terminie. Serdecznie zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które chciałyby przyłączyć się do działania na rzecz ochrony środowiska. 

Przed dostarczeniem przeterminowanych gaśnic ABC do naszej firmy, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt. Jednocześnie istnieje możliwość zamówienia płatnego transportu na terenie Małopolski. Także wtedy utylizacja gaśnic będzie bezpłatna, a transport będzie jedynym kosztem. 

Skip to content