Wizja biznesowa New Tech Lab to rozwijanie naszej działalności przy jednoczesnym wsparciu działań na rzecz ochrony otaczającego nas środowiska. To dlatego działamy w obszarze utylizacji odpadów gaśniczych, ale też zajmujemy się regeneracją zużytego proszku gaśniczego, który przywracamy do gospodarki w formie ekologicznego produktu dla naszych Klientów.

Nasz sztandarowy produkt to regenerowany proszek gaśniczy ABC NTL30, który nie tylko spełnia europejską normę EN615, ale także otrzymał zielony certyfikat od holenderskiego Keurmerk Instituut. To potwierdzenie, że regenerowany proszek New Tech Lab jest produktem całkowicie ekologicznym, a jego reprodukcja oznacza, że nie marnujemy zasobów, ale przywracamy je do gospodarki w ramach tzw. circular economy. 

– W New Tech Lab wierzymy, że współpracując ze sprawdzonymi Partnerami biznesowymi możemy zrobić o wiele więcej dla ochrony środowiska naturalnego. Jednocześnie bierzemy na siebie odpowiedzialność za to jak działamy i jaki wartościami kierujemy się na co dzień. To dla nas niezwykle ważne – podkreśla prezes New Tech Lab Silvio Bucci. 

Produkcja regenerowanego proszku gaśniczego NTL30 jest powiązana z utylizacja odpadów gaśniczych. To w ten sposób pozyskujemy zużyty proszek i poddajemy go unikalnemu procesowi regeneracji tak, aby mógł nadal spełniać swoją rolę w nowych gaśnicach. Ma on uniwersalne zastosowanie i nie zawiera PHAS. Jest również poddawany rygorystycznym testom w naszym certyfikowanym laboratorium. Korzystamy również z doświadczenia zewnętrznych, akredytowanych laboratoriów. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom ekologiczny produkt, który spełnia odpowiednie wymagania w obszarze ochrony przeciwpożarowej. 

Wykorzystując nowoczesne i zielone technologie chcemy być przykładem dl innych, ale także mówimy wprost, że ochrona środowiska naturalnego to nasz obowiązek i odpowiedzialność za to, co zostawimy kolejnym pokoleniom. 

Skip to content