Znakomicie rozpoczął się dla naszej firmy nowy 2023 rok. Właśnie uzyskaliśmy zielony certyfikat jakości dla regenerowanego proszku gaśniczego ABC NTL30 od holenderskiego Keurmerk Instituut. To ogromne wyróżnienie dla NewTechLab i najlepsze świadectwo najwyższej jakości naszego produktu.


 Otrzymanie certyfikatu dla regenerowanego proszku gaśniczego ABC NTL30, to dla nas doskonała informacja pokazująca skuteczność naszych działań. Są one ukierunkowane na zrównoważony rozwój z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Taka jest też misja naszej firmy: rozwijać produkty z obszaru ochrony przeciwpożarowej i jednocześnie wspierać rozwój gospodarki w obiegu zamkniętym – podkreśla Silvio Bucci, prezes NewTechLab Sp. z o.o.

Certyfikat Keurmerk Instituut potwierdza najwyższą jakość proszku gaśniczego ABC NTL30. Jest to produkt ekologiczny, do tego produkowany w ramach zielonej technologii i spełniający kryteria systemu certyfikacji Milieukeur MK.64, BBM.12a.

 To niezwykle ważna chwila dla naszej firmy, jak i dla całej branży przeciwpożarowej. W naszej dziedzinie, pragniemy uzyskać miano lidera wyznaczającego nowe kierunki innowacyjnego rozwoju. Dodatkowo robimy wiele, aby wspierać ochronę środowiska naturalnego i naszej planety. To dla nas wielka duma i zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz rozwoju zielonych technologii w obszarze naszej działalności – dodaje Silvio Bucci.

Keurmerk Instituut zajmuje się certyfikacją, inspekcją, badaniami i szkoleniami. Jest niezależną holenderską jednostką certyfikującą, której głównym celem jest poprawa jakości i bezpieczeństwa produktów, organizacji i usług. Wykonana ocena wraz z badaniem proszku gaśniczego ABC NTL30, pozwoliła na uzyskanie certyfikatu jakości, a w oficjalnym piśmie Keurmerk Instituut potwierdza, że nasz środek gaśniczy w postaci proszku ABC NTL30 jest w pełni ekologicznym produktem.


Zielony certyfikat jakości holenderskiego Keurmerk Instituut dla regenerowanego proszku gaśniczego ABC NTL30
Certyfikat holenderskiego Keurmerk Instituut jest potwierdzeniem najwyższej jakości regenerowanego proszku gaśniczego ABC NTL30, produkowanego przez NewTechLab

Skip to content