Newtechlab Ekostrateg 2022

Stoimy aktualnie przed ogromnym wyzwaniem – musimy zapobiec globalnej katastrofie ekologicznej. Firmy takie jak New Tech Lab stanowią realne rozwiązanie.

New Tech Lab to innowacyjna firma, której domeną stała się idea „zero waste”, wspierając inicjatywy zrównoważonego rozwoju i ochrony Ziemi.

New Tech Lab dzięki zaawansowanej technologii jest pionierem modelu „go-green”.

Prezes Silvio Bucci już w 2008 roku zauważył potencjał jaki posiada Polska, zarówno pod względem ekonomicznym – dając możliwości rozwoju startupom oraz logistycznym – położenie naszego kraju pozwala na łatwą komunikację zakrawającą na tysiące kilometrów. W przeciągu lat wspomniany wcześniej.

New Tech Lab zauważa także niezwykle istotny problem dotykający nie tylko Polski, ale także całego świata – zbyt duży nacisk na zarobek związany z recyklingiem.

Rozwiązaniem może być zwiększona współpraca władz z prywatnymi podmiotami. Na tą chwilę najważniejsza jest troska o środowisko oraz odpowiednie zagospodarowanie odpadami, co może zostać osiągnięte tylko dzięki kooperacji wielu podmiotów, w tym władz rządowych.

W kwestiach ekologii nie ma miejsca na półśrodki, a takie przedsiębiorstwa jak New Tech Lab i CEO Silvio Bucci zauważają realne problemy i wychodzą z działaniami.

Tomasz Kisiel, forbes.pl.

Skip to content