Newtechlab

Zrównoważony rozwój w obszarze przemysłu i ochrony środowiska staje się szczególnie ważnym tematem dla wielu firm, szukających dalszych możliwości rozwoju.

Na łamach wyborcza.biz został opublikowany wywiad z przedstawicielami firmy NewTechLab, w którym przeczytamy między innymi jak pogodzić nowoczesną przedsiębiorczość z dbałością o środowisko naturalne.

Przeczytaj wywiad na: wyborcza.biz


NewTechLab – kim jesteśmy?

Nasza historia zaczyna się znacznie wcześniej niż aktualna działalność NewTechLab.

Nasi partnerzy technologiczni byli pionierami w produkcji i wykorzystaniu suchych proszków ABC już od lat 70. XX wieku, mając swój duży wkład w prace nad określeniem obecnych standardów dla gaśnic ABC (w ramach regulacji EN615). Są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie, a obecnie kierują naszym rozwojem.

NewTechLab to jedna z niewielu firm w Polsce, która może poddać recyklingowi 100% elementów pochodzących z kilku typów gaśnic. Wszystko to odbywa się z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasza obecna działalność rozpoczęła się w 2017 roku od programu badawczo-rozwojowego, który pozwolił nam na uruchomienie pełnej działalności i usług już pod koniec 2019 roku. 

Nasza ambicja to dalszy rozwój i zdobycie pozycji europejskiego lidera w zakresie utylizacji gaśnic oraz produkcji artykułów przeciwpożarowych.

Najważniejsze cele NewTechLab to: w 100% ekologiczna działalność, redukcja odpadów i dostarczanie produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Dowiedz się więcej o działalności NewTechLab: O nas

Skip to content