Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która w swojej działalności wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w obszarze ochrony przeciwpożarowej oraz w zastosowaniu proszków gaśniczych. Innowacyjna oferta NewTechLab opiera się na innowacyjnych zielonych technologiach, dzięki którym możemy oferować naszym Klientom w całej Europie najwyższej jakości produkty powstające z poszanowaniem środowiska naturalnego. 

Wyróżnia nas jakość

Zawsze stawiamy na jakość, która pozwala rozwijać nasze produkty oraz dobrą współpracę ze strategicznymi Partnerami w dziesięciu krajach Europy. Wysokie standardy w naszej pracy doceniła Polska Agencja Przedsiębiorczości, przyznając NewTechLab nagrodę Ekostrateg 2022 oraz Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, który przyznał naszej firmie Nagrodę Gospodarczą 2021. 

Warto podkreślić, że wraz z początkiem 2023 roku otrzymaliśmy zielony certyfikat jakości od holenderskiego Keurmerk Instituut dla naszego produktu, którym jest regenerowany proszek gaśniczy ABC NTL30. To ogromne wyróżnienie dla NewTechLab, ale też najlepsze świadectwo najwyższej jakości naszego produktu.

Napędzani innowacjami

Uważamy, że rozwój nie jest możliwy bez innowacji, dlatego w naszej ofercie NewTechLab stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które zawsze idą w parze z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jednym z naszych istotnych celów jest również wspieranie gospodarki w obiegu zamkniętym. 

Obecnie jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która jest w stanie w 100% poddać recyklingowi odpady gaśnicze wypełniając naszą misję ochrony środowiska i przestrzegając wszystkich obowiązujących przepisów w tym zakresie. Dlatego dołączając do grona naszych Klientów, razem stajemy się częścią odpowiedzialnego rozwoju w obszarze ochrony przeciwpożarowej. 

NASZA OFERTA

Oferta NewTechLab to kilka kluczowych elementów, które wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji: 

  • Utylizacja gaśnic
  • Utylizacja proszku gaśniczego 
  • Regenerowany proszek ABC
  • Szerokie wsparcie biznesu

Utylizacja gaśnic – odbieramy i utylizujemy szeroką gamę gaśnic – agregatów proszkowych typu ABC, gaśnic – agregatów śniegowych typu Co2. W naszej działalności stosujemy zasadę „zero waste”. Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy, przedsiębiorstwa, instytucje oraz placówki publiczne. 

Utylizacja proszku gaśniczego – utylizujemy proszki gaśnicze ABC / BC / mix ABC z BC, wykorzystując innowacyjne zielone technologie. Dzięki temu chronimy środowisko naturalne i przyczyniamy się do rozwoju gospodarki w obiegu zamkniętym. 

Regenerowany proszek ABC – dzięki zastosowanej technologii, NewTechLab produkuje regenerowany proszek gaśniczy ABC NTL30, który otrzymał zielony certyfikat jakości od holenderskiego Keurmerk Instituut. To potwierdzenie najwyższych standardów jakie stosujemy w naszej codziennej pracy. 

Szerokie wsparcie biznesu – wspólnie z naszymi zewnętrznymi partnerami i dostawcami możemy zapewnić kompleksowe rozwiązania, obejmujące między innymi: analizę laboratoryjną, logistykę i transport. Jesteśmy otwarci na współpracę i realizację kolejnych projektów z obszaru ochrony przeciwpożarowej.

Skontaktuj się z nami: 

NewTechLab Sp. z o. o.
+48 535 566 519 | +48 791 566 520 
firma@newtechlab.pl

Zapraszamy do współpracy! 

Skip to content