Funkcjonowanie firmy z obszaru ochrony przeciwpożarowej i zielonych technologii to duże wyzwanie. Aby rozwijać nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla naszych Klientów, potrzebne są odpowiednie narzędzia badawcze. Dlatego w NEW TECH LAB posiadamy własne laboratorium i od samego początku stawiamy na rozwój poprzez badania.

– Nie da się rozwijać takiej firmy jak NEW TECH LAB bez odpowiedniego zaplecza badawczego. W naszym zakładzie mamy możliwość nie tylko sprawdzenia zawartości przeterminowanego proszku, który przyjmujemy do regeneracji, ale także testowania próbek gotowego już produktu, czyli regenerowanego proszku gaśniczego ABC NTL30. To szczególnie ważne dla utrzymania wysokiej jakości – wyjaśnia prezes NEW TECH LAB Silvio Bucci. 

Odpowiedni proces kontroli powoduje, że regenerowany proszek gaśniczy NTL30 spełnia normę EN615, nie zawiera PHAS, a także jest produktem ekologicznym, co potwierdza zielony certyfikat przyznany przez holenderski Keurmerk Intituut. 

Nowoczesne technologie i zaawansowane badania to połączenie, które pozwala na utrzymanie wysokiej jakości oferowanego produktu oraz dalszy rozwój. Dbają o to wykwalifikowani pracownicy laboratorium NEW TECH LAB, którzy każdego dnia dbają o właściwe parametry i charakterystyki materiału produkcyjnego, co przekłada się także na skuteczność i bezpieczeństwo w obszarze ochrony przeciwpożarowej. 

– To właśnie dzięki innowacyjności możemy wytyczać kierunki dalszego rozwoju dla naszej firmy, ale także dla obszaru branży przeciwpożarowej, w której się specjalizujemy. Utylizacja odpadów gaśniczych i produkcja regenerowanego proszku gaśniczego NTL30 to nasze najważniejsze działania, które wspierają także gospodarkę w obiegu zamkniętym – mówi Silvio Bucci. 

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które wyznają podobne do naszych wartości. Razem możemy zrobić wiele dla ochrony środowiska, rozwijając jednocześnie cele biznesowe. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.newtechlab.pl

Skip to content