– Warto wyznaczać nowe kierunki w biznesie i przekazywać naszym Klientom zupełnie nowe standardy – mówi prezes NewTechLab Silvio Bucci, który otrzymał informację o przyznaniu nagrody Ekostrateg 2020. To kolejne potwierdzenie, że kierunek rozwoju przyjęty przez NewTechLab, to doskonały przykład także dla innych przedsiębiorstw, które szukają swojego miejsca na europejskim rynku ekologicznych produktów i usług.

Ekostrateg to program powstały z inicjatywy Polskiej Agencji Przedsiębiorczości. Jego najważniejszym celem jest promocja pozytywnych postaw w biznesie, ukierunkowanych na ochronę środowiska poprzez innowacyjne rozwiązania dla gospodarki. W tę ideę bardzo dobrze wpisują się wartości, którymi kieruje się firma NewTechLab. Jak podkreśla prezes – Silvio Bucci – bycie pionierem na rynku zarządzania utylizacją gaśnic oraz regeneracją proszku gaśniczego to duże zobowiązanie. 

– Mamy świadomość, że wyznaczamy kierunki i to także na naszej firmie spoczywa odpowiedzialność za wspieranie właściwych postaw w biznesie, nastawionych na rozwój gospodarki w obiegu zamkniętym. Dzięki naszym staraniom możemy powiedzieć, że NewTechLab to zielona firma, która dzięki recyklingowi i zasadzie „zero waste”, tworzy w pełni zdatny do użytku produkt. To dowód na to, że można dynamicznie rozwijać swoją działalność i jednocześnie dbać o środowisko naturalne – wyjaśnia Silvio Bucci i dodaje: – Dziękujemy Polskiej Agencji Przedsiębiorczości za dostrzeżenie i docenienie tego, co robimy. To bardzo mobilizuje nas do dalszego rozwoju zielonego rozwoju naszej firmy.


Polska Agencja Przedsiębiorczości od wielu lat zajmuje się dbaniem o dobry wizerunek polskich firm, instytucji, samorządów oraz uczelni. Swoje zadania buduje także poprzez ogólnopolskie media. Jest wydawcą Forum Przedsiębiorczości Biznes Plus – dodatku do Gazety Wyborczej. Jest organizatorem Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, a także wielu ogólnopolskich konferencji branżowych. Polska Agencja Biznesu stwarza możliwości dla potencjalnych partnerów biznesowych organizując przestrzeń wymiany doświadczeń i nowoczesnych rozwiązań, służących wzmocnieniu potencjału polskiej gospodarki. 

Skip to content