Po raz kolejny biznesowe wartości jakie wyznajemy w naszej firmie zostały docenione. NetTechLab otrzymało nominację do prestiżowej nagrody Made in Poland, która jest wręczana w ramach kongresu polskich producentów, dystrybutorów i usługodawców. 

– To dla nas doskonała informacja, która pokazuje, że nasze starania z jednej strony o rozwój głównego kierunku działalności, a z drugiej o ochronę środowiska, zyskały uznanie Polskiej Agencji Przedsiębiorczości. To dla nas zaszczyt, ale też zobowiązanie do dalszego rozwijania zrównoważonego biznesu, promującego recykling i zasadę „zero waste” – podkreśla Silvio Bucci, prezes firmy NewTechLab.

Kongres MADE IN POLAND jest cyklicznym wydarzeniem, które ma na celu wyeksponowanie potencjały polskich producentów, mających ważny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu. To także okazja do szerokiej prezentacji wielu dynamicznie rozwijających się firm i przedsiębiorstw, mogących być dobrym przykładem zrównoważonego biznesu także dla partnerów zagranicznych. 

O NewTechLab

Jesteśmy innowacyjną firmą, wykorzystującą wieloletnie doświadczenie w przemyśle gaśniczym oraz w zastosowaniu proszków gaśniczych ABC w wielu sektorach przemysłu. 

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, NewTechLab jest w stanie poddać w 100% procesowi utylizacji gaśnice różnego typu, z pełnym poszanowaniem prawa o ochronie środowiska oraz norm obowiązujących w Polsce i Europie.

Siedziba firmy znajduje się w Skawinie w niedalekiej odległości od krakowskiego lotniska w Balicach i współpracuje z Klientami z całej Europy.

Skip to content