W najbliższą sobotę 25 maja na Krytej Pływalni Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie odbędą się zawody pływackie dla dzieci pn. „Już pływam”. Partnerem tego wydarzenia jest firma NEW TECH LAB, która w ten sposób wspiera w rozwoju młode sportowe talenty. Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy SMS Galicja.

– To dla nas wielka przyjemność, że NEW TECH LAB może być partnerem zawodów pn. „Już pływam”. Dziękujemy organizatorom i na pewno będziemy obecni podczas zawodów, trzymając kciuki za wszystkich startujących zawodników. Dla nich również przygotowaliśmy upominki – mówi Silvio Bucci, prezes NEW TECH LAB. – Chcemy angażować się w lokalne wydarzenia, także te sportowe, które tworzą przestrzeń do rozwoju fizycznego i mentalnego młodego pokolenia sportowców. W ten sposób realizujemy politykę naszej firmy, której istotną częścią jest społeczna odpowiedzialność biznesu – dodaje Silvio Bucci.   

Zawody rozpoczynają się o godz. 10:30 i mogą wziąć w nich udział 10-letni lub młodsi uczestnicy z terenu województwa małopolskiego, będący członkami klubów sportowych. Rywalizacja będzie odbywać się na 25-metrowej pływalni na 6 torach, a zawodnicy będą się ścigać w pięciu kategoriach: 

  • 25 m – styl motylkowy 
  • 25 m – styl grzbietowy 
  • 25 m – styl klasyczny 
  • 25 m – styl dowolny 
  • Sztafeta 4×25 m – styl dowolny 

Po zawodach zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie opublikujemy fotogalerię z wydarzenia. 

Skip to content