Wszystko, co robimy w NewTechLab jest związane z zielonymi technologiami i wsparciem ochrony środowiska naturalnego. Nasz cel to łączenie wysokiej jakości z przywracaniem do obiegu gospodarczego już dostępnych zasobów.

Od samego początku naszej działalności kluczowa była kwestia wspierania cyrkularnej gospodarki. Dlatego nasza główna działalność to odbiór i utylizacja odpadów gaśniczych, a także produkcja regenerowanego proszku gaśniczego ABC NTL30.

Utylizujemy odpady gaśnicze

Od 2019 roku zajmujemy się odbiorem i utylizacją szerokiej gamy gaśnic – agregatów proszkowych typu ABC, gaśnic – agregatów śniegowych typu Co2 oraz proszki gaśnicze ABC / BC. Zawsze stosujemy kluczową zasadę „zero Waste”. Dzięki temu przywracamy do obiegu surowce, które pozyskujemy w formie odpadu. 

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, przedsiębiorstwa, instytucje oraz jednostki publiczne, organizacje i osoby prywatne. 

Regenerowany proszek gaśniczy

Zaawansowana technologia stosowana w NewTechLab pozwala nam na produkcję regenerowanego proszku gaśniczego ABC, który nadaje się do uniwersalnego zastosowania. Nasz produkt, czyli regenerowany proszek NTL30 nie zawiera PHAS i jest całkowicie zgodny z normą EN615. Uzyskał również zielony certyfikat jakości holenderskiego Keurmerk Instituut, który potwierdza, że jest to produktu ekologiczny. 

Dołącz do naszych Partnerów!

Chcesz dołączyć do grona naszych Partnerów? Skontaktuj się z nami! 

Skip to content